top of page
hot-air-balloon-1756150.jpg
Web-Development-800.png

WEB TASARIM

Sizin ve firmanızın kurumsal imajını yansıtan tamamen size özel tasarlayacağımız Web Sitesi ile Dijital Dünyanın kapılarını aralayacaksınız !


Web Tasarım ve Web Geliştirme uzmanlarımızdan oluşan ekibimiz ile Tasarım fikirlerinin estetik çizgisinde, kritik planlama ve analiz sürecinin ardından kullanımı basit, zarif ve sanatsal bir yapı haline getiriyoruz.!

web tasarım
crm.png

MARKA DANIŞMANLIĞI

Markanızı birey gibi değerlendirip ve kimlik kazanması adına karakteristik özelliklerine karar vermenizde yardımcı oluyoruz.


 Marka Danışmanlığı uzmanlarımızın, iletişim ve pazarlama yeteneği ile işletmenizin markalaştırılması sürecinde yanınızdayız.

Marka Danışmanlığı
coding.png

DİJİTAL PAZARLAMA

 Dijital pazarlama ile birden fazla dijital kanalda kendinizi gösterip, markanızı tanıtarak satış potansiyelinizi artırabilir, müşteriyle olan bağlarınızı sistematik bir şekilde geliştirebilirsiniz.


 Firmanızın ya da Markanızın dijital ortamda pazarlama sürecinde internet, sosyal medya ve mobil platformlarda müşteri deneyimini artırmak ve interaktif markalar inşa etmek için geleneksel pazarlama yöntemlerini temel alarak geliştiriyor; güncel ve interaktif dünyaya uyumlu hale getiriyoruz.!

Dijital Pazarlama

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

SEO Uzmanlığı sertifikalarına sahip uzman ekibimiz ile sitenizin

On-Page SEO, Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu, Site Hızı ve Temiz Kod Yapısı, Kullanıcı Dostu Web Sitesi, Arama Motoru Etiketleri, Off-Page SEO, Backlink gibi konularda danışmanlığınızı yapıyoruz.


Arama motorları, web sitelerine belirlenen kurallar dahilinde kalite puanlarını sitenizin genelinde kullandığımız metin ve görsel içeriklerimiz, temiz ve hızlı kod yapısı, kullanıcı dostu ara yüz ve belli başlı arama motoru etiketleri ile bulunabilirliğinizi arttırıyoruz !

seo-png--983.png
Arama Motoru Optimizasyonu
bottom of page